O nas

Kim jesteśmy?

Nasz zespół to ludzie z pasją, którym udało się połączyć pracę z zamiłowaniem do sportu. Trwa to już ponad 20 lata i z każdym rokiem coraz bardziej nam się chce!

Trzon naszej działalności to szeroko rozumiany snowboarding oraz sporty wodne. Przez te lata współpracowaliśmy z wieloma producentami, z większością z nich pracujemy do dziś. Początek do szwajcarska firma Nidecker, która obecnie jest jedną z najmocniejszych grup branży snowboardowej gromadząca pod swoimi skrzydłami takie marki jak Nidecker Snowboards, Jones Snowboards, Yes Snowboard, Flow, Now Snowboarding, Laird oraz Slash. W miarę naszego rozwoju, nasze portfolio poszerzało się o kolejne marki, również z branży windsurfingowej. Obecnie oprócz wymienionych powyżej marek, reprezentujemy na polskim rynku firmy takie jak: Spy Optic, AHD boards, Tiki Surf, Westbeach oraz Oxbow.    

Różnorodność oferowanego przez nas sprzętu gwarantuje jego prawidłowy dobór nawet dla najbardziej wymagających pasjonatów białego szaleństwa oraz windsurfingu.

Nie zwlekaj - zmień swój styl, żyj aktywnie razem z nami!