Blog

Witaj na naszym blogu firmowym!

Specjalizujemy się przede wszystkim w snowboardzie i windsurfingu, dlatego też na naszym nowym blogu nie zabraknie artykułów dotyczących tych dyscyplin.

Nie da się ukryć, że sport od dawna jest obecny w naszym życiu i możemy pochwalić się dość obszerną wiedzą w tym zakresie. Znajdziecie tu ciekawostki, newsy, szczyptę historii, a także porady ekspertów dotyczące sprzętu oraz techniki zjazdów i surfowania.

Intersnow.pl to sklep internetowy, w którym znajdziecie deski snowboardowe i windsurfingowe, a także wszystko co niezbędne do uprawiana tych sportów. Kaski, gogle, buty, wiązania, ochraniacze, pokrowce, żagle, trapezy, maszty i specjalistyczne ubrania, to tylko część naszego asortymentu. Jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem m. in. takich marek jak Nidecker Snowboards, Yes Snowboards, Jones Snowboards, NOW Snowboards, Spy Optics i Shred. Zamówienia można składać przez całą dobę. W razie pytań i wątpliwości chętnie służymy radą. Niezbędne dane kontaktowe znajdziecie na naszej stronie, a także na blogu firmowym.

Pomysł na otworzenie tej działalności dojrzewał w naszych głowach od dłuższego czasu, a wszystko to przez zamiłowanie do wspomnianych sportów. Każdej zimy pakujemy swoje deski i jedziemy na stok, a latem łapiemy tyle fal, ile tylko się da. Choć zarówno surfing, jak i snowboard zaliczany jest do sportów ekstremalnych, dla nas to prawdziwa frajda z dreszczykiem emocji. O lęku nie ma mowy. ;) Życie to wielka przygoda i trzeba z niego czerpać pełnymi garściami, bo zbyt szybko przemija. Oczywiście nie można tracić zdrowego rozsądku, ale trochę szaleństwa potrzebne jest każdemu.

Gorąco zachęcamy do regularnych odwiedzin naszego bloga i pozdrawiamy, Ekipa Intersnow.